گنجشک به خدا گفت:

لانه کوچکی داشتم .

آرامگاه خستگیم،سرپناه بی کسیم بود،

طوفان تو آن را از من گرفت.

کجای دنیای تو را گرفته بودم؟

خدا گفت:

ماری در راه لانه ات بود،

تو خواب بودی باد را گفتم لانه ات را واژگون کند .

آنگاه تو از کمین مار پر گشودی!

چه بسیار بلاها که از تو به واسطه محبتم دور کردم .

و تو ندانسته به دشمنیم برخاستی

 

/ 12 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عروس رندانه و مستانه

به دیدارم بیا ای دوست که من در بند پاییزم................. ..........مرا هم خانه کن با خویش که از عشق تو لبریزم.............. ..............از این شبهای تکراری ببر من را به بیداری................ ..................رفیق فصل دلتنگی تو از دردم خبر داری............... ...................همیشه وقت تنهایی تو یارو یاورم هستی................. ..................تو حرف اولم بودی تو حرف آخرم هستی................ .......پرواز من به سوی تو........ ......هجرت این سروده نیست...... .........دوستت دارم . دوستت دارم حرف دله بهانه نیست............... .......تقدیم به خاطرات ........ براي تمام روزهايي كه به ديدنم مي آمدي [گل]

ابوذر اکبری

میخوام چشم بدوزی به چیزی که هستم به بُغضی که یک عمر به یادت شکستم میخواستم بدونی چقدر بی قرارم من از وقتی نیستی به یادت می بارم میخوام تا همیشه گُل عشق بکارم یه لبخندِ دائم به سوغات بیارم میخواستم بدونی همه روح و جونی الهی که یک عمر سلامت بمونی ٢ اگه بد ندونی بگم عاشقم من رو قولای سابق هنوز صادقم من هنوزم می تونیم نگو دیر و تلخه اگه مـا بمونیم بختِ بد می چرخه به خوبی نظر کن که زیبا تو هستی به شوری که داری نهانی یا هستی میخوام در تو گم شم یه مـا شیم دوباره آسمون سیاهه یه چشمک ستاره . . .

شفیعی مطهر

جناب آقای نظرآبادی با اهدای سلام و ادای احترام از مطالب حکیمانه شما بسیار بهره بردم. بیانتان گویا و پیامتان پویا باد. برخی مطالب شما را با ذکر منبع ذخیره کردم.

نویسا

هرمس وسالی ژر از تئاتر ..منتظر نظر شما هستم ..ئر ضمن وبلاگ خوبی داری تبریک می گم.

امیر

سلام . فرا رسیدن ماه محرم و ایام تاسوعا و عاشورای حسینی رو به شما و دوستداران و عاشقان امام حسین <ع> تسلیت میگم. السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین.

امیر

سلام . فرا رسیدن ماه محرم و ایام تاسوعا و عاشورای حسینی رو به شما و دوستداران و عاشقان امام حسین <ع> تسلیت میگم. السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین.